Pasowanie

Dnia 30.10.2017r. w sali gimnastycznej Szkoły podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie uczniowie klas pierwszych oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej.     Występy dzieci uświetniły piękne wiersze i piosenki. Rodzice dumni ze swoich pociech nagradzali dzieci gromkimi brawami. Pierwszoklasiści ślubowali kochać Ojczyznę, być dobrym uczniem, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu pan dyrektor pasował każdego pierwszaka na ucznia gratulując i życząc samych sukcesów w długiej karierze szkolnej.

Najmilszą chwilą dla dzieci był wspólny poczęstunek  przy smakowicie zastawionym stole. Ten uroczysty dzień uczniowie pierwszej klasy i ich rodzice będą mile wspominać.

Design by Samba-AnaCom | Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika | Licznik : 302491