Święto Patrona

9 lutegoŚwięto patrona w naszej szkole to uroczystość, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez . Imię jednego z najwybitniejszych naukowców w dziejach ludzkości nasza szkoła nosi od  1972 roku, co inspiruje uczniów do zdobywania wiedzy i codziennego poszerzania horyzontów.  Organizacją dnia – głównie przygotowaniem inscenizacji poświęconej osobie Mikołaja Kopernika – zajmowali się uczniowie klas VI wraz ze swoim wychowawcami. Podczas uroczystości związanych z obchodami Dnia Patrona odbyło się uroczyste wręczenie nagród w następujących konkursach:

Dla klas IV  konkurs literacko-plastyczny „Laurka dla Mikołaja Kopernika”

I miejsce Bartosz Orłamowski z kl. IVd

II miejsce  Gabriela Impert z kl.IVa

III miejsce Alicja Chyzińska z kl. IVc

Dla klas V konkurs plastyczny „Toruńskie pierniki”

I miejsce  Lena Kornacka z kl. Va

II miejsce Miłosz Sowa z kl. V b

III miejsce Otylia Sarnowska z kl. Va

Dla klas VI konkurs poetycki „Szkoła w słowach zaklęta”

I miejsce Aleks Błaszkiewicz z kl. VI a

II miejsce Weronika Ziemkiewicz z kl. VI b

III miejsce Natalia Wawrowska z kl. VI a

Dla klas VII konkurs literacki „Człowiek sukcesu- wywiad”

I miejsce Szymon Pilewski z kl. VIIb

II miejsce Kacper Gąsiorowski z kl. VIIb

III miejsce Michał Matuszewski z kl. VIIc

Święto szkoły to doskonała okazja do podsumowania pracy, tak zakończyliśmy I półrocze:

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018 zajęcia odbywały się w 24 oddziałach, w których uczy się 497 uczniów.

Najwyższe wyniki w nauce uzyskała klasa IV a – 4,60

Najlepszymi uczniami ze średnią 5,36 okazali się:  Gabriela Impert 4a,  Bartosz Borowicz 4c, Weronika Ziemkiewicz 6b

Najwyższą frekwencję osiągnęła klasa V b – 95,1 %

Design by Samba-AnaCom | Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika | Licznik : 325934