Urodziny Fryderyka Chopina…

Tradycyjnie w kolejną rocznicę urodzin Fryderyka Chopina, 1 marca, w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni odbył się XVIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poświęcony Fryderykowi Chopinowi i Muzyce. W konkursie wzięło udział 39 uczestników z woj. kujawsko – pomorskiego. Jury w składzie: Jerzy Rochowiak (przewodniczący), Paweł Kowalski, Jarosław Felczykowski przyznało nagrody w III kategoriach wiekowych.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy I c : Maja Górczyńska i Maja Kamińska oraz uczennica klasy IV a – Natasza Nierychlewska.

Rywalizacja i poziom artystyczny były niezwykle wysokie. W pierwszej kategorii wiekowej II nagrodę otrzymała Maja Górczyńska, natomiast w drugiej kat. wyróżniona została Natasza Nierychlewska.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Design by Samba-AnaCom | Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika | Licznik : 346387