WPK

24 kwietnia uczniowie z klasy 4a i 6c  odwiedzili Wdecki Park Krajobrazowy. Jednodniową wyprawę połączoną z edukacją ekologiczną zorganizował Urząd Marszałkowski. Kurs edukacji ekologicznej w postaci wycieczki do parku krajobrazowego zorganizowany został w ramach projektu „Edukacja społeczności obszarów chronionych województwa kujawsko-pomorskiego. Lubię tu być … na zielonym!”.   Uczestnicy pod opieką pedagogów – otrzymali pomoce dydaktyczne do przeprowadzenia doświadczeń  w sali dydaktycznej oraz parku. Ponadto nasi uczniowie nagrali krótki wywiad dla radia PiK, którego można wysłuchać na stronie internetowej radia.

Design by Samba-AnaCom | Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika | Licznik : 346387