Polityka ochrony dzieci w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie
Naczelną zasadą wszystkich działań podejmowanych przez personel placówki jest działanie dla dobra dziecka i w jego najlepszym interesie. Członkowie personelu placówki traktują dziecko z szacunkiem oraz uwzględniają jego potrzeby, podejmują działania mające na celu ochronę godności dziecka i poszanowanie jego praw. Personel placówki, realizując te cele, działa w ramach obowiązującego prawa, przepisów wewnętrznych danej placówki oraz swoich kompetencji i jest zobowiązany przestrzegać zarządzeń i procedur określonych w dokumencie.
Dyskoteka walentynkowa
9 lutego Rada Rodziców zorganizowała dyskotekę walentynkową dla naszych uczniów.❤️ Zabawa była cudowna ❤️❤️❤️❤️
Regulamin rekrutacji oraz załączniki dostępne po kliknięciu w link.