Widokówki z leśnej wędrówki

Gala rozdania nagród dyrekcji Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach za ogólnopolski konkurs plastyczny "Widokówki z leśnej wędrówki"
Wizyta w schronisku

Drużyna harcerska pod opieka Marii Wierzbickiej i Doroty Wojtal zorganizowały akcje zbiórki karmy dla schroniska Zielone Pole Ostrowite. 28.11 harcerze odwiedzili schronisko przekazując zebraną karmą. Wizyta była bardzo miła, dzieci nie mogły się rozstać z pupilami. Właścicielka schroniska na ręce opiekunów przekazała słodki upominek dla wszystkich dzieci biorących udział w tej akcji.
Warsztaty

W piątek - 25 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty dla dzieci pt. „Ratunku smok” prowadzone przez ks. Łukasza Piórkowskiego, znanego z programu katolickiego dla dzieci „Ziarno” w TVP 1
Dzień tolerancji

Dnia 16 listopada nasza szkoła obchodziła Międzynarodowy Dzień Tolerancji. We wszystkich klasach odbyły się pogadanki o respektowaniu cudzych praw, akceptowaniu różnic indywidualnych, umiejętności słuchania, komunikowania się i rozumienia innych. Każdy miał też okazję sprawdzić sam, czy jest osobą tolerancyjną, odpowiadając na pytania specjalnego testu. Uczniowie prezentowali stroje różnych narodów, regionów, kultur i religii, na których widniały niebieskie serduszka z napisem „Jestem tolerancyjny/a"