Zapraszamy
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie zaprasza uczniów klas „0” (5,6-latki) , I, II, III z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu powiatu lipnowskiego do wzięcia udziału w VII KONKURSIE INTERPRETACJI TEATRALNEJ DLA NAJMŁODSZYCH „Mówimy wierszem” Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie szkoły Regulamin konkursu "Mówimy wierszem" 2018 Karta zgłoszenia "Mówimy wierszem"
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca
16 października obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele „Trójki” pod kierunkiem ratowników WOPR włączyli się w bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób.
Dzień Edukacji Narodowej
W czwartek 11 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.
Wybory Rady SU
W piątek 5 października odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięło udział 184 uczniów spośród 264 uprawnionych do głosowania. Frekwencja wyniosła 70%. Oddano 174 głosy ważne i 10 głosów nieważnych. Zwyciężyła Julia Murawska II miejsce zdobyła Julia Wiśniewska III miejsce Alicja Wojciechowska