Nasi uczniowie \ Klasa IVd

OTO MY!!!

Kacper, Alan, Adrianna, Jakub G., Nikola G., Szymon,

Karolina, Magdalena,

Jakub K.,Filip, Zuzanna Konarzewska, Kornel, Zuzanna Krycka, Oliwia, Nikola L., Błażej, Amelia, Bartosz, Artur, Wiktoria, Julia, Mikołaj, Nadia, wych. Dorota Wojtal

SPRZĄTANIE ŚWIATA - 14.09.2017r. smiley

W naszej szkole Sprzatanie Świata odbyło się     w czwartek

14 września 2017roku. W ten dzień wszystkie klasy sprzatały nieczystości na terenie szkoły lub na pobliskich osiedlach. Naszej klasie przydzielono dokładne oczyszczenie terenu osiedla Armii Krajowej. Uważam, że moja klasa wywiązała się znakomicie ze swojego obowiązku. (oprac. Magdalena Kacprzycka).

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - 28.09.2017r.wink

W ostatnim tygodniu września świętowaliśmy Dzień Języków Obcych. Uczniowie przygotowali plakaty, na których umieszczono rysunki, zdjęcia , zabytki, opis ciekawych miejsc, znane osoby. Z naszej klasy plakaty zostały przygotowane przez Adriannę Falkowską, Bartka Orłamowskiego, Magdalenę Kacprzycką i Nadię Tyburską. Niektóre dzieci śpiewały dowolną piosenkę w języku angielskim. Dzień Języków Obcych był bardzo ciekawy. Oby więcej było takich dni. (oprac. Nadia Lisiecka).

DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ KLASIE devilyesdevil

W dniu 2.10.2017r. obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Chłopaka. Nasi koledzy dostali długopisy z imionami, czekoladki i napoje. Bawiliśmy sie w różne ciekawe zabawy, miedzy innymi: pisanie na tablicy swojego imienia od tyłu, rysowanie lewą ręką, rozpoznawanie dziewczyn z zamknietymi oczami, zgadywanie, kto zmienił miejsce i taniec z balonami. Było bardzo śmiesznie laugh. Myślimy, że chłopcom się podobało. (oprac. Adrianna Falkowska i Wiktoria Pokłacka).

PORTRETY NASZEJ WYCHOWAWCZYNI yes

PRZEDSTAWIENIE PROFILAKTYCZNE - 31.10.2017r.

WYCIECZKA DO TORUNIA - 7.11.2017r.

KINOSZKOŁA -15.11.2017r.

WIECZÓR POEZJI - 24.11.2017r.

MIKOŁAJKI - 6.12.2017r. laugh

SUKCES MAGDY - 12.12.2107r. yes

Nasza koleżanka Magdalena Kacprzycka zajęła III miejsce w Konkursie Wiedzy o Prawach Dziecka. Gratulujemy!

LEKCJA BIBLIOTECZNA - 18.12.2017r.

WIGILIA - 22.12.2107r.

WYCIECZKA DO BYDGOSZCZY - OPERA NOVA,

WIDOWISKO BALETOWE

"ALICJA W KRAINIE CZARÓW"

8.01.2018r.

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI WOPR

LUTY

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY - 9.02.2018r.

AKCJA - ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

ILUZJONISTA surprise

DZIEŃ KOBIET heart

DZIEŃ WIOSNY laugh