Nasi uczniowie \ semestr II Klasa Ic

KLASA IC

II semestr

LUTY

28.02.2018r. - siejemy i sadzimy!!!

1.03.2018r. - konkurs w Szafarni!!!

XVIII Wojewódzki Konkursu Recytatorski Poezji i Prozy Poświęcony Fryderykowi Chopinowi i Muzyce. W konkursie wzięło udział 39 uczestników z woj. kujawsko – pomorskiego. Jury w składzie: Jerzy Rochowiak (przewodniczący), Paweł Kowalski, Jarosław Felczykowski przyznało nagrody w III kategoriach wiekowych. Naszą klasę reprezentowały uczennice : Maja Górczyńska i Maja Kamińska. Gratulujemy!!!

6.03.2018r. - uczymy się pływać!!!

8.03.2018r. - Dzień Kobiet!!!

10.03.2018r. - "Daj Włos"

Nasza koleżanka Lena wzięła udział w akcji "Daj Włos". Akcję prowadzi Fundacja Rak'n'Roll, a polega ona na obcięciu włosów i przekazaniu ich na peruki dla osób w trakcie chemioterapii. Brawo Lenka, jesteśmy z Ciebie dumni!!!

21.03.2018r. - Dzień Wiosny!!!

"Jak drozdy śpiewają na wierzchołkach drzew

wiosna wneta jak między gałęziamito jeszcze het"

heartheartheart

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzy klasa Ic z wychowawczynią.

KWIECIEŃ

5.04.2018r. - dbamy o swoje i innych bezpieczeństwo!!!

6.04.2018r. - wiosna na boisku szkolnym!!!

Niebieski Marsz dla Autyzmu

19.04.2018r. - tworzymy akwarium!!!

19.04.2018r. - quiz o wodzie!!!

20.04.2018r. - konkurs w Pile!!!

Blisko 80 uczestników, uczniów klas I-VI szkół podstawowych recytowało 20 kwietnia br. wiersze w konkursie „Cztery pory roku w wierszu”. Organizatorem uroczystości był Młodzieżowy Dom Kultury "Iskra" w Pile, a honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Pilski. Naszą klasę reprezentowała Maja Górczyńska, która zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!!!! smiley yes

17.05.2018r. - wycieczka do Płocka!!!

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od spektaklu teatralnego jednej z najpopularniejszych baśni braci Grimm opowiadającej o Królewnie, która zmuszona do ucieczki przed złą macochą, trafia do leśnego domu krasnoludków. cryingsmileyheart

Następnie w płockim zoo karmiliśmy jabłkami słonie, podziwialiśmy ryby rzek i mórz (nawet niektóre okazy mogliśmy dotykać). Spacerowaliśmy po dżungli i zachwycaliśmy się pięknymi owadami, płazami i gadami. To była bardzo udana wycieczka, deszczowa i radosna.

yes yes smiley

25.05.2018r. - czerwone samochody dla Patryka!!!

30.05.2018r. - klasowy Dzień Dziecka!!!

heartheartheart

yeskisssmiley

Kochane Dzieciaki, z okazji Waszego Święta życzę Wam wszystkiego co najlepsze, nich się realizują Wasze marzenia, zawsze radosnych dni, wiele siły i zdrowia do pokonywania trudności, wspaniałych przygód i cudownych zabaw.  Bądźcie szczęśliwe!!!! Wychowawczyni.

Design by Samba-AnaCom | Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika | Licznik : 353266