Nasi uczniowie \ Klasa IV a

laugh Witamy w klasie IV a laugh

Oto my:

Szymon Blachowski, Amelia Błaszkiewicz, Amelia Budzyń, Aleksander Chojnicki, Aleksandra Durniat, Aleksander Galek, Iga Gołębiewska, Maja Grochocka, Gabriela Impert, Urszula Kawczyńska, Adam Komorowski, Natan Korpalski, Kornelia Lewalska, Adam Łykowski, Dawid Marciniak, Natasza Nierychlewska, Filip Ośmiałowski, Kewin Stańczyk, Maria Stefańska, Kacper Szatan, Maria Śliwińska, Zuzanna Trojanowska, Julian Wilkanowski, Antonina Wilmańska, Oskar Wiśniewski, Jakub Wojtal, Lena Zglinicka

Nasza wychowawczyni: Pani Bożena Ostrowska

Jest z nami też Pani Anna Baranowska

Sprzątanie świata

14.09.2017r.

Europejski Dzień Języków

28.09.2017r.

Europejski Dzień Języków okazał się bardzo szczęśliwym dniem dla uczniów naszej klasy... Dlaczego?

Wygraliśmy tydzień niepytania na lekcjach języka angielskiego laugh Dzięki Gabrysiu, Antosiu i Olku!

Gabrysia zdobyła nagrodę za pięknie wykonany plakat smiley

Za występ wokalny nagrody otrzymali: Iga, Zuzia i Filip. Gratulujemy! smiley

Dzień Chłopaka

29.09.2017r.

Dzień Chłopaka obchodziliśmy hucznie. Były występy, malowanie twarzy, zabawy z balonami, cerowanie skarpetek, czesanie dziewcząt, mnóstwo smakołyków. Wszystkim Chłopcom życzymy udanego dnia!

Dziewczyny

TALENT SHOW

20.10.2017 r.

Wzięliśmy udział w interaktywnym widowisku "Talent show"

Przedstawienie profilaktyczne

31.10.2017 r.

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości

11.11.2017 r.

KinoSzkoła

15.11.2017 r.

Wybraliśmy się do kina. W ramach projektu KinoSzkoła obejrzeliśmy film "Gabriel". Mieliśmy okazję porozmawiać na temat odpowiedzialności, zaufania i przyjaźni.

Wycieczka do Bydgoszczy

17.11.2017 r.

Wybraliśmy się na wycieczkę do Bydgoszczy. Zwiedziliśmy Muzeum Historii Mydła i Brudu, gdzie mogliśmy własnoręcznie wykonać mydło, Muzeum Archeologiczne, poznaliśmy twórczość Leona Wyczółkowskiego, spacerowaliśmy po zabytkowej części Bydgoszczy.

Wieczór poezji

24.11.2017 r.

06.12.2017 r.

PRAWA DZIECKA

14.12.2017 r.

Dziś w naszej szkole odbył się apel o tematyce dotyczącej praw dziecka.

Ogłoszono zwycięzców konkursu wiedzy o prawach dziecka. I miejsce zdobyła Natasza, II miejsce zajęła Gabrysia, a Iga została wyróżniona.

Gratulujemy! smiley

21.12.2017 r.

22.12.2017 r.

Świąteczną lekcję matematyki przygotowałi Ula, Iga i Filip.

W turnieju szachowym udział brali
Szymon i Kuba.

Życzenia świąteczne od grupy teatralnej

Wigilia klasowa

laughA to MY w III klasielaugh

Nasza wychowawczyni: Pani Beata Bałtenbach

Jest z nami też Pani Justyna Kawczyńska i Pani Anna Baranowska

26.09.2016 r.

WYCIECZKA DO LASU

Dziś wybraliśmy się do lasu. Obserwowaliśmy drzewa, krzewy. Tworzyliśmy swoją galerię wykorzystując materiały przyrodnicze, które znaleźliśmy.

15. 09. 2016 r.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Wzięliśmy udział w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Porządkowaliśmy teren wokół szkoły.

17. 10. 2016 r.

WYCIECZKA DO TORUNIA

Wybraliśmy się do Torunia, do teatru. Obserwowaliśmy przedstawienie "Akademia Pana Kleksa". Mieliśmy też możliwość zwiedzania teatru.

25. 10. 2016 r.

SPOTKANIE Z PANIĄ DIETETYK

Mieliśmy okazję do utrwalenia zasad zdrowego odżywiania.

27. 10. 2016 r.

MISJE ŚNIADANIOWE

Zakończyliśmy nasze Misje Śniadaniowe. Poznaliśmy Wszystkojada, Tolę i Maksa. Znamy już zasady zdrowego odżywiania.

28. 10. 2016 r.

PIERWSZA POMOC

Wzięliśmy udział w zajęciach dotyczących udzielania pierwszej pomocy w ramach akcji "Nie bój się, reaguj!".

8. 11. 2016 r.

ŚNIADANIE DAJE MOC

Wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji "Śniadanie daje moc". Sami przygotowaliśmy wspaniałe i zdrowe smakołyki.

16. 11. 2016 r.

Dzień Tolerancji

Jesteśmy tolerancyjni.

19. 11. 2016 r.

MÓWIMY WIERSZEM

Braliśmy udział w konkurskie recytatorskim "Mówimy wierszem".

24. 11. 2016 r.

Zajęcia archeologiczne

28. 11. 2016 r.

GALA "NIE BÓJ SIĘ, REAGUJ"

Zakończona została akcja "Nie bój się, reaguj". Finałem była gala rozdania nagród.

1. 12. 2016 r.

DOKTOR DOLITTLE

Wyjście na przedstawienie teatralne "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"

1. 12. 2016 r.

WIECZÓR POEZJI

6. 12. 2016 r.

KLASOWE MIKOŁAJKI

14. 12. 2016 r.

Nasz występ na apelu

23. 01. 2017 r.

Kewin Stańczyk zajął II miejsce w konkursie piosenki

25. 01. 2017 r.

BAL KARNAWAŁOWY

16. 02. 2017 r.

Nasze prace

8. 03. 2017 r.

DZIEŃ KOBIET

Dzień kobiet świętowaliśmy w Stróżewku.

16. 03. 2017 r.

FILHARMONIA

Filip Ośmiałowski zajął II miejsce w konkursie wiedzy o instrumentach smyczkowych.

21. 03. 2017 r.

DZIEŃ WIOSNY

Dziś świętowaliśmy nadejście WIOSNY.

Nasza MARZANNA winkzachwyciła swą urodą wink i zajęła II miejsce wśród Marzann laugh.

W konkursie mody ekologicznej wyróżniona została Zuzia Trojanowska. Reprezentowała się fantastycznie.

21. 03. 2017 r.

NASI PIŁKARZE

O osiągnięciach naszych PIŁKARZY można przeczytać w gazecie!

Gratulujemy Natanowi i Kubie!

03. 04. 2017 r.

NIEBIESKI MARSZ

W ramach akcji Niebieska Trójka wzięliśmy udział w Niebieskim Marszu. Ubrani na niebiesko, z niebieskimi balonami, transparentem:
"Z tolerancją Ci do twarzy"przemaszerowaliśmy przez miasto, dotarliśmy do Placu Dekarta, gdzie czekał już na nas Pan Burmistrz Paweł Banasik.

04. 04. 2017 r.

FILHARMONIA

Dziś gościliśmy po raz kolejny w naszej szkole FILHARMONIĘ smiley Tematem spotkania były "Cztery pory roku". A wsród Młodych Aktorów była też nasza Zuzia smiley

05. 04. 2017 r.