Szko�a Podstawowa nr. 3 w Lipnie im. Miko�aja Kopernika

Osiągnięcia szkoły \ Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2012/13

 

Klasa I
Filip Pipczyński Ia
I miejsce – Finał Turnieju Wiedzy o Muzyce – Filharmonia
I miejsce – Konkurs Interpretacji Teatralnej „Mówimy wierszem”
 
Kamil Chojnacki Ia
I miejsce – Konkurs na Najoryginalniejszą Ozdobę Choinkową
 
Krzysztof Sobotka Ib
II miejsce – I Przegląd interpretacji teatralnych „Mówimy wierszem”
III miejsce – Międzyszkolny konkurs recytatorski w Bobrownikach „O czym pisał starszy pan, który zwał się Brzechwa Jan?”
 
Klasa II
Wiktoria Rutkowska IIb
I miejsce – Konkurs Interpretacji dla Najmłodszych „Mówimy wierszem”
 
Gabriela Jędrzejewska IIb
I miejsce – Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych”
I miejsce – XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy poświęconej muzyce i Fryderykowi Chopinowi w Szafarni
I miejsce – XVII Konkurs Recytatorski Twórczości Dziecięcej – Rypin
Wyróżnienie – XVI Ekologiczny Konkurs Malarski „Zwierzyniec. Opowieści o zwierzętach polskich lasów”
Nagroda specjalna – X Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży „Baj Pomorski”
 
Karolina Zajączkowska IIb
II miejsce – XVII Konkurs Recytatorski Twórczości dziecięcej – Rypin
 
Szymon Pilewski IIb
Nagroda – XVI Ekologiczny Konkurs Malarski „Zwierzyniec. Opowieści o zwierzętach polskich lasów”
 
Kacper Gąsiorowski IIb
II miejsce - Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych”
 
Mikołaj Polachowski IIb
II miejsce – II Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski „O czym pisał starszy pan, który zwał się Brzechwa Jan?”
 
Marta Jakóbowska IIb
III miejsce – Szkolny konkurs wokalny
 
Weronika Dąbrowska IIc
I miejsce – konkurs plastyczny „Na tropie piękna”
 
Klasa III
Marta Lewandowska IIIa
I miejsce – „Zachowaj trzeźwy umysł”
Wyróżnienie- Międzyszkolny konkurs ortograficzny
 
Nikola Ostolska IIIa
I miejsce - Międzyszkolny konkurs piosenki anglojęzycznej „Let’s sing a song”
 
Alicja Bejnar IIIb
II miejsce w kategorii kl. II-III w Konkursie Interpretacji Teatralnej wiersza
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas I-III „Ortografek”
 
Weronika Waśkiewicz IIIb
III miejsce w kategorii kl. O-III w Powiatowym przeglądzie piosenki zorganizowanej przez MCK Lipno „Śpiewać każdy może…”
 
Paulina Zalewska IIIc
III miejsce – Miejski Przegląd Interpretacji Teatralnych „Mówimy wierszem”
 
Mikołaj Poćwiardowski IIIc
II miejsce – konkurs muzyczny agencji MAT
I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Orftograficzny
Wyróżnienie 97,5/100 pkt – Konkurs matematyczny „Kangur 2013”
 
Klasa IV
 
Daniel Witkowski IVa
III miejsce – Międzyszkolny konkurs „Mam talent”
 
Oliwia Borowicz IVa
III miejsce - Powiatowym przeglądzie piosenki zorganizowanej przez MCK Lipno „Śpiewać każdy może…”
 
Kamiński Michał IVb
I miejsce – Międzyszkolny konkurs piosenki anglojęzycznej „Let’s sing a song”
 
Maja Kopczyńska IVb
I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Gdy się nić poezji plecie, CUDNIE robi się na świecie".
II miejsce w VI Przeględzie Twórczości Jadwigi Jałowiec "Zadudnij kroplą w srebrnej rynnie".
 
Klaudia Kłutkowska IVb
I miejsce – Konkurs Recytatorski pt. VI Przegląd Twórczości Jadwigi Jałowiec pod hasłem „Zadudnię kroplą w srebrnej rynnie”
II miejsce – konkurs recytatorski „Gdy się nić poezji plecie, CUDNIE robi się na świecie”
I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Tuwim w poezji dziecięcej",
II miejsce – XI Międzywojewódzki Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Regionalnej pod hasłem „Bądź pozdrowiona Ziemio Rodzinna…” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 9 we Włocławku
II miejsce – Międzyszkolny konkurs matematyczny „Mistrz szybkiego liczenia”
 
Krystian Kowalski IVc
I miejsce – Międzyszkolny konkurs matematyczny „Mistrz szybkiego liczenia”
 
Klasa V
 
Jakub Jabłoński Va
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
 
Górzyńska Karolina Va
Oxford konkurs matematyczny -100/100 pkt.
 
Karolina Korczakowska Vb
Czołowe miejsce - Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „MULTITEST 2012”
 
Klasa VI
 
Anna Kosińska VIa
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
II miejsce – Międzyszkolny Konkurs j. angielskiego „English is fun”
 
Wiktoria Skibińska VIa
Wyróżnienie – Wojewódzki konkurs matematyczny „Liga zadaniowa”
 
Wiktoria Skibińska, Marta Skibińska, Izabela Strycholska VIa
I miejsce - Międzyszkolny konkurs „Potyczki matematyczne” w Skępem
 
Szymon Wilczyński VIb
Udział - Rejonowy Konkurs Polonistyczny
Oxford konkurs matematyczny -100/100 pkt.
III miejsce - Międzyszkolny konkurs matematyczny kl.VI
 
Filip Marczewski VIb
Oxford konkurs matematyczny -100/100 pkt.
 
Weronika Goszcz VIb
III miejsce - Międzyszkolny konkurs matematyczny kl.VI
Wyróżnienie 103,75/160 pkt – Konkurs matematyczny „Kangur 2013”
 
Marta Czachorowska VIb
II miejsce - Międzyszkolny konkurs matematyczny kl.VI
 
Weronika Gojlik VIc
Finalistka Konkursu z języka polskiego 2012/2013
 
Gabriela Sztubecka VIc
II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Ortografia na 5”
Udział – Rejonowy Konkurs Polonistyczny
 
Konrad Chupka VIc
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
 
 
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
 
Dziewczęta:
 
·         Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej
·         I miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w mini piłce nożnej
·         II miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
·         II miejsce w półfinale wojewódzkim w mini piłce nożnej
·         III miejsce w finale województwa kujawsko-pomorskiego w mini piłce nożnej
·         I miejsce w mistrzostwach powiatu w pływaniu stylem dowolnym i zmiennym – Gabriela Sztubecka
·         I miejsce w mistrzostwach powiatu w pływaniu stylem grzbietowym – Weronika Gojlik
·         I miejsce w mistrzostwach powiatu w unihokeju
·         II miejsce w półfinale wojewódzkim w unihokeju
·         II miejsce w mistrzostwach powiatu w mini siatkówce
·         II miejsce w mistrzostwach powiatu w drużynowym tenisie stołowym
·         III miejsce w mistrzostwach powiatu w mini koszykówce
·         II miejsce w mistrzostwach powiatu trójboju lekkoatletycznym
·         III miejsce w mistrzostwach powiatu czwórboju lekkoatletycznym
·         III miejsce w mistrzostwach powiatu w mini piłce ręcznej
 
Chłopcy:
 
·         III miejsce w mistrzostwach powiatu w unihokeju
·         IV miejsce w mistrzostwach powiatu lipnowskiego w indywidualnych biegach przełajowych – Łukasz Paśniewski
·         29 miejsce w mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego w indywidualnych biegach przełajowych – Łukasz Paśniewski
·         I miejsce w mistrzostwach powiatu w mini koszykówce
·         II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim w mini koszykówce
·         II miejsce w mistrzostwach powiatu czwórboju lekkoatletycznym
·         II miejsce indywidualnie w mistrzostwach powiatu czwórboju lekkoatletycznym- Marcin Andrzejewski
·         Mistrzostwo miasta i gminy Lipno: mini siatkówka, unihokej, mini koszykówka, czwórbój lekkoatletyczny
 
 
 
 
Stopka
Design by Samba-AnaCom | Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika | Licznik : 308487