Szko�a Podstawowa nr. 3 w Lipnie im. Miko�aja Kopernika

Osiągnięcia szkoły \ Osiągnięcia szkoły w roku szkolntm 2014/2015.

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH I ZAWODACH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

  1. Mikołaj Poćwiardowski:

                – finalista Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego

                -  finalista Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

                              - zwycięzca konkursu ortograficznego „Mistrz Ortografii”

- bardzo dobry wynik w Konkursie „Kangur Matematyczny”.

- III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „ Liga Zadaniowa”.

- II miejsce w międzyszkolnym Konkursie Matematycznym w SP nr 2.

 

  1. Mikołaj Poćwiardowski, Paulina Zalewska i Kamila Osińska

    - I miejsce drużyny w międzyszkolnym Konkursie

    „Potyczki Matematyczne”.

  2. Michał Kamiński – finalista Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

  3. Alicja Bejnar:

     – III miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”      

      - wyróżnienie w Konkursie „Kangur”.

  4.  Artur Kręgiel -  wyróżnienie w Konkursie „Kangur”.

  5.  Szymon Pilewski – wyróżnienie w konkursie „ Kangur „ .

  6. Piotr Zalewski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego  „English is Fun „ .

  7. Kacper Paśniewski - Konkurs kuratora z matematyki, j. angielskiego, przyrody,          etap rejonowy , wyróżnienie w konkursie z J. angielskiego „ English is Fun „ .

  8.  Kinga Podlasińska - wyróżnienie w konkursie Interpretacji Teatralnej „ Mówimy wierszem „ - Konkurs Powiatowy.

  9.  Alicja Prądzyńska i Julia Kolasińska – I miejsce w  Konkursie Plastycznym

     „ Podróże na piórze” organizowany przez Bibliotekę Miejską   w Lipnie.

  10.  Magdalena Jaglińska II miejsce w Konkurie Plastycznm „ Podróże na piórze” organizowany przez Bibliotekę Miejską   w Lipnie.

  11. Magdalena Jaglińska - wyróżnienie w Konkursie Interpretacji Teatralnej

    „Mówimy wierszem”.

  12. Stanisław Szojda – I miejsce w Turnieju Wiedzy o Muzyce Agencji Artystycznej”   MAT” ( kategoria klas 0-III ).

  13. Mateusz Piotrkiewicz - Konkurs Kuratora z Matematyki - etap rejonowy.

  14. Filip Pipczyński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.

  15. Wiktoria Muszałowska  - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.

  16. Wiktoria Chojnacka - I miejsce w Konkursie na ilustrację do wiersza Jacka Cudnego.

  17. Oliwier Gut  - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym  „Kangur”.

  18. Oliwier Gut - III miejsce w Turnieju Wiedzy o Muzyce Agencji Artystycznej „MAT”. 

  19. Krzysztof Sobotka   - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.

  20. Weronika Stolarek  - wyróżnienie w Konkursie Literackim pn. „ Dokończ wiersz za Jacka  Cudnego.

  21. Dominika Jotejko - II miejsce Konkurs za dokończenie wiersza za Jacka Cudnego.

  22. Aleks Błaszkiewicz  - III miejsce Konkurs za dokończenie wiersza za Jacka Cudnego.

  23. Marta Gibert - wyróżnienie w Konkursie na Portret św. Mikołaja.

  24.  Bartosz Rutkowski  - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „ Wiosna „.

  25.  Natalia Wawrowska - zajęcie II miejsca w Turnieju Wiedzy o Muzyce.

  26.  Gabriela Grzywińska:

    - I miejsce w Konkursie Recytatorskim pt. „ III     Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Najmłodszych „ Mówimy wierszem „,

    zorganizowany przez SP3 w Lipnie,

    - I miejsce w I etapie Olimpiady Dziecięcej Wyobraźni w konkurencji videowiersz.

     

  27.  Klaudia Kłutkowska:

      - III miejsce w Konkursie Recytatorskim pt. VIII Przegląd Twórczości Jadwigi Jałowiec pod hasłem „ Zadudnię kroplą w srebrnej rynnie” zorganizowanym przez Gimnazjum Prywatne nr 1 w Lipnie.

     - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Henryku Sienkiewiczu zorganizowanym przez MBP w Lipnie.

    -  III miejsce w Konkursie Recytatorskim z Okazji Światowego Dnia Poezji zorganizowanym przez MBP w Lipnie.

  28.  Marta Lewandowska - I miejsce  w Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez MBP w Lipnie.

  29.  Klaudia Kłutkowska i Maja Kopczyńska  - I miejsce w Konkursie Recytatorskim zorganizowanym w ramach projektu KinoSzkoła.

     

  30. Maja Kopczyńska - wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim z Okazji Światowego Dnia Poezji zorganizowanym przez MBP w Lipnie.

  31. Amelia Ozimkowska, Aleksandra Wszelaki, Julia Politowska - II miejsce w I etapie Olimpiady Dziecięcej Wyobraźni w konkurencji videowiersz.

  32. Wiktoria Chojnacka - I miejsce w I etapie Olimpiady Dziecięcej Wyobraźni w konkurencji ilustracja graficzna.

  33. Aleksandra Kawczyńska, Aleksandra Mantaj, Martyna Uzarska - II miejsce w II etapie Olimpiady Dziecięcej Wyobraźni w konkurencji słuchowisko.

  34. Amelia Ozimkowska, Aleksandra Wszelaki - III miejsce w II etapie Olimpiady Dziecięcej Wyobraźni w konkurencji słuchowisko.

  35. Julia Bonowicz, Alicja Chyzińska, Sandra Wnukiewicz, Nadia Wszelaki – nagroda w Szkolnym Wieczorze Poezji poświęconej twórczości Jacka Cudnego – nagranie audiobooka,

  36. Julia Raczkowska:

    - I miejsce w III Konkursie Interpretacji Teatralnej dla Najmłodszych „Mówimy Wierszem”

    - I miejsce w konkursie recytatorskim „Mój ulubiony wiersz” – organizowany przez Dom Kultury” Iskra” w Pile,

    - II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim „Bo w poezji chodzi o to, aby być kimś innym niż dotąd” – organizowany przez SP w Bobrownikach.

            37. Gabriela Jędrzejewska:

                  - I miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji oraz Prozy poświęconej muzyce i F. Chopinowi – organizowany przez Ośrodek Chopinowski w Szafarni,

                  - II miejsce w konkursie recytatorskim „Mój ulubiony wiersz” – organizowany przez Dom Kultury” Iskra” w Pile,

                  - III miejsce w konkursie recytatorskim „Mój dom, moja Ojczyzna” – organizowany przez Dom Kultury” Iskra” w Pile,

                  - wyróżnienie w XII  Konkursie Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży – organizowany przez Baj Pomorski w Toruniu.

             38. Aleksandra Ziółkowska – II miejsce w „pierwszym Tłuchowskim Festiwalu Piosenki Zimowej” – organizowany przez GOK w Tłuchowie.

             39. Sandra Wnukiewicz:

                  - I miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji oraz Prozy poświęconej muzyce i F. Chopinowi – organizowany przez Ośrodek Chopinowski w Szafarni,

                  - I miejsce w XII  Konkursie Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży – organizowany przez Baj Pomorski w Toruniu,

                  - I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim „Bo w poezji chodzi o to, aby być kimś innym niż dotąd” – organizowany przez SP w Bobrownikach.

              40. Gabriela Grzywińska  – I miejsce w  Konkursie Plastycznym „ Lipno Moje  Miasto” kategoria wiekowa kl. 0-III :

               41. Ellen Brauer  – I miejsce w Konkursie Plastycznym „ Lipno Moje Miasto” kategoria wiekowa kl. 0-III :

               42. Maja Kopczyńska  - I miejsce w Konkursie Plastycznym „ Lipno Moje Miasto” kategoria wiekowa kl. IV-VI,

               43. Angelika Bojanko  – I miejsce w Konkursie Plastycznym „ Lipno Moje Miasto” kategoria wiekowa kl.IV-VI,

               44. II miejsce w półfinale Wojewódzkim w mini koszykówce dziewcząt.

               45. II miejsce w półfinale Wojewódzkim w mini piłce nożnej dziewcząt.

               46. I miejsce w mistrzostwach Powiatu w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt.

               47.  II miejsce w mistrzostwach Powiatu w mini siatkówce dziewcząt.

 

 

 

 

  

Stopka
Design by Samba-AnaCom | Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie im. Mikołaja Kopernika | Licznik : 346387