Najlepsi z najlepszych

🏆 5 maja br. odbyła się w naszej szkole uroczysta mini gala 👏„Najlepsi z najlepszych”.👏 z udziałem Burmistrza miasta Lipna p. Pawła Banasika, prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie p. Marcina Kawczyńskiego oraz przewodniczącej Rady Rodziców p. Katarzyny Kornackiej – Kycia. Jej celem było wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych uczniów z naszej szkoły okolicznościowymi statuetkami i zaświadczeniami  Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy, którzy otrzymali tytuł laureata w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych.
🏅 W bieżącym roku szkolnym 2020/2021 w 10 konkursach wzięło udział około 80 uczniów z naszej szkoły. Miło nam ogłosić iż, Gabriela Impert i Bartosz Borowicz zostali podwójnymi  laureatami z historii i informatyki,  Lidia Gronczewska i Weronika Gronczewska zostały laureatkami z fizyki, Charles Gill z języka angielskiego, Rafał Boniecki z informatyki. Oprócz wspomnianych statuetek i zaświadczeń uczniowie otrzymali cenne nagrody z rąk zaproszonych gości. Nagrodzeni zostali też nauczyciele, którzy sprawowali opiekę nad w/w uczniami p. Aneta Poliwko (język angielski), Marzena Cywińska (fizyka i informatyka), Renata Kłudkowska (historia) i Jacek Góźdź (historia).
👍 Sukces naszych uczniów jest tym większy, iż dzięki nim powiat lipnowski uplasował się na 5 miejscu wśród powiatów z całego województwa kujawsko – pomorskiego pod względem ilości laureatów i finalistów konkursów kuratoryjnych. 👌