Nasi górą!!!

30 marca w Baju Pomorskim w Toruniu po raz ósmy odbył się Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży, w którym udział wzięli najmłodsi uczniowie naszej szkoły: Klaudia Kłutkowska i Michał Kamiński z klasy IIb. Rywalizowali z czterdziestką dzieci w wieku 9-10 lat. Było na co popatrzeć, ale Nasi jak zwykle górą. Klaudia otrzymała wyróżnienie, a Michał II miejsce. Nasi aktorzy usłyszeli od jury, że nie mają żadnych negatywnych uwag i nazwano ich "perełkami", które wiedzą po co są na scenie. Oprócz tego maluchów spotkała niespodzianka, którą był wywiad do telewizji Toruń. Ach, cóż to był za dzień. Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez p. Katarzynę Palczak. Szczere gratulacje!!!