Międzyszkolny konkurs języka angielskiego.

Zorganizowany przez naszą szkołę międzyszkolny konkurs języka angielskiego „English Is Fun” w dniu b15 kwietnia miał na celu promowanie nauki języków obcych, przez pozytywną realizację uczniów na szczeblu miejskim. W konkursie wzięło udział 45 uczniów z 7 szkół podstawowych z Lipna, Jastrzębia, Karnkowa, Radomic i Skępego. Zdobywcą pierwszego miejsca został Kacper Chojka z SP3 Lipno, drugie miejsce zajęła Oliwia Lewicka również SP 3 Lipno a trzecie Michał Milewski z SP 5 Lipno. Wyróżnienia otrzymali: Łukasz Majewski – SP5 Lipno oraz Patryk Piwczyński i Maciej Lewandowski z SP 3 Lipno. Patronat konkursu objął Burmistrz Miasta Lipna wraz z wydawnictwem Oxford University Press i Dyrektorem SP3 w Lipnie, którzy ufundowali nagrody rzeczowe i dyplomy.