Wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły.

Nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły w dniu 3 maja, rocznicę uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Kilkuosobowa grupa uczniów zaprezentowała występ artystyczny uświetniający lipnowskie obchody jednego z najważniejszych Świąt Narodowych. To wieli zaszczyt i wyróżnienie dla naszej szkoły.
Tradycyjnie obchody święta otworzyła msza w intencji Ojczyzny, której przewodniczył ks. prał. Franciszek Cieślak proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Lipnie. Po mszy zebrani mieszkańcy, poczty sztandarowe i delegacje, prowadzone przez Kompanię Honorową Zawodowej Staży Pożarnej przemaszerowali pod Pomnik Niepodległości w Parku Miejskim. Tutaj po okolicznościowych przemówieniach złożono kwiaty pod Pomnikiem. Krótki występ uczniów naszej szkoły wycisnął niejedną łzę z oczu zebranych mieszkańców miasta.