"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Zbliża się “Dzień dziecka”. Chcielibyśmy, aby przynajmniej w tym dniu wszystkie dzieci zaznały choćby odrobinę radości, a zwłaszcza te, które zostały skrzywdzone przez los.
Dlatego, w naszej szkole do 27 maja odbywać się będzie zbiórka słodyczy, które zostaną przekazane dla dzieci z Placówki Opiekuńczo -Wychowawczej w Lipnie. Zwracamy się więc z gorącym apelem o przynoszenie batoników, czekolad, cukierków, ciastek itp. Mamy nadzieję , że wzorem lat ubiegłych każda klasa przygotuje paczkę ze słodyczami.. . Sprawmy, aby ten dzień był szczególny dla dzieciaków, żeby zapamiętały go na długo i aby wiedziały, że nie są same na tym świecie i mogą liczyć na NASZĄ pomoc.
Prosimy wszystkich uczniów i nauczycieli o włączenie się do akcji. Organizatorami są klasy IVa i Va wraz z wychowawcami.