Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

W czwartek 11 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej

Wybory Rady SU
Wybory Rady SU

W piątek 5 października odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięło udział 184 uczniów spośród 264 uprawnionych do głosowania. Frekwencja wyniosła 70%. Oddano 174 głosy ważne i 10 głosów nieważnych. Zwyciężyła Julia Murawska II miejsce zdobyła Julia Wiśniewska III miejsce Alicja Wojciechowska

Czytaj więcej

Dzień Języków Obcych
Dzień Języków Obcych

3 października w naszej szkole był dniem niezwykłym. Po raz kolejny świętowaliśmy Dzień Języków Obcych. W tym roku przedstawiliśmy kulturę i zwyczaje panujące w Australii. Uczniowie przybliżyli nam historię powstania tego kraju, opowiedzieli o pierwszych mieszkańcach - Aborygenach oraz o zwierzętach, które tam zamieszkują. Niemałe poruszenie powstało, gdy na scenę wkroczyły kangury imitujące walkę bokserską i australijska gwiazda muzyki pop Kylie Minogue. Na zakończenie apelu uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie o Australii.

Czytaj więcej

Noc w szkole
Noc w szkole

28/29 września w ramach projektu "Nowoczesna edukacja w mieście" uczniowie klas szóstych mieli możliwość spędzić "Noc w szkole"😁👀. Była zumba 💪🎶 wspólne malowanie 5-metrowego plakatu 🎨 karaoke 🎤🎵 pyszna pizza na kolację 🍕 wojna na poduszki 😂 i oglądanie filmu 📺pierwszy raz spędziliśmy w szkole NOC i było super 💖🎉

Czytaj więcej

Akcja segregacja
Akcja segregacja

W piątek 21 września przy stawie na bulwarach Poli Negri miejsce miało uroczyste zakończenie 25 jubileuszowej edycji akcji Sprzątanie Świata pod hasłem "AKCJA SEGREGACJA". Podczas finału rozstrzygnięto konkurs na "Największą ilość selektywnie zebranych odpadów". Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe, podziękowania oraz dyplomy. Wśród szkół podstawowych najlepsza była „Trójka”, zebraliśmy 120 kg odpadów. Na zakończenie akcji odbył się piknik. Dzieci na bulwarach mogły skosztować pysznej grochówki i zdobyć dodatkowe nagrody.

Czytaj więcej

Skłudzewo 2018
Skłudzewo 2018

Po raz kolejny uczniowie klasy IIc wraz z wychowawczynią p.Katarzyną Ługowską, wzięli udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie pod nazwą "Moje piękne - bezpieczne miejsce - 2018". Klasa IIc zdobyła dla szkoły Nagrodę w postaci 88 miejsc darmowych warsztatów artystycznych! W warsztatach wezmą udział uczniowie klas: Ia, IIc, IIIa, IIIb. Gratulujemy wspaniałej klasie IIc i Pani Kasi Ługowskiej!!!

Czytaj więcej

Będziemy w telewizji
Będziemy w telewizji

18 września uczniowie klas VIII a, b i c wraz z wychowawcami wzięli udział w nagraniu programu telewizyjnego "Śpiewamy Razem. All Together Now" w Warszawie. 🎤🎵 Jako publiczność mieli możliwość obserwować pracę na planie programu i zobaczyli wiele znanych gwiazd i celebrytów. 🎥😃 To była niezapomniana przygoda. 📺😁

Czytaj więcej

Debata oświatowa
Debata oświatowa

5 września uczniowie z Rady Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami i panią Dyrektor udali się do Szkoły Podstawowej nr 5. Tam odbyła się debata oświatowa w ramach projektu "Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów”.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września Nowy rok szkolny 2018/2019 przyjął nas piękną słoneczną pogodą. Podczas inauguracji roku szkolnego Pan Dyrektor szkoły Jacek Góźdź powitał gości a także nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców i opiekunów. W swoim wystąpieniu wspomniał, że wakacje już za nami - teraz czekają nas nowe wyzwania i obowiązki.

Czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 70