Rekrutacja
Rekrutacja

Ruszyła rekrutacja uczniów do klas pierwszych. Regulamin znajdziecie w zakładce DOKUMENTY

Czytaj więcej

Atomowy zawrót głowy
Atomowy zawrót głowy

Na holu naszej szkoły można oglądać wystawę modeli atomów pierwiastków chemicznych pt. „Atomowy zawrót głowy”. Prace wykonali uczniowie klas siódmych i ósmych.

Czytaj więcej

Regulamin "Słowo i ja"
Regulamin "Słowo i ja"

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Konkursie Recytatorskim „SŁOWO I JA” Regulamin konkursu znajduje się w zakładce Dokumenty.

Czytaj więcej

Hej kolęda
Hej kolęda

21.12 klasy młodsze spotkały się na wspólnym kolędowaniu. Dla klas odbyły się Jasełka przygotowane przez p.Emilę Kaczan. Były klasowe Wigilie i prezenty. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!!! 🎄🎄🎄

Czytaj więcej

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA
NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

Szkoła nasza realizuje Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Otrzymaliśmy 15 tysięcy złotych na zakup książek do biblioteki szkolnej (w tym: 12000 zł- przyznane wsparcie, 3053,36 zł- wkład własny). Zakupy poprzedzone były konsultacjami wśród uczniów, nauczycieli i rodziców. Zakupiono 905 książek, głównie nowości wydawnicze, bestsellery, lektury szkolne, książki zgodne z potrzebami i zainteresowaniami czytelników. Uwzględniono także potrzeby niepełnosprawnych- zakupiono książki z dużą czcionką, książki obrazkowe, poruszające swoją tematyką problemy integracji, tolerancji, wyrozumiałości i pomocy innym. Wzbogacenie i uaktualnianie księgozbioru pozwala uczniom atrakcyjnie spędzać czas w bibliotece, rozbudza zainteresowania, daje szerokie możliwości edukacyjne, inicjuje nowe, ciekawe działania na rzecz promowania czytelnictwa.

Czytaj więcej

Radosnych Świąt
Radosnych Świąt

Życzymy wszystkim, by czas Świąt Bożego Narodzenia był pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych i ośnieżonych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką życzy Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lipnie

Czytaj więcej

Świąteczna paczka
Świąteczna paczka

ORGANIZATORZY AKCJI PRAGNĄ PODZIĘKOWAĆ SPOŁECZNOŚCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LIPNIE, WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI DLA UBOGICH RODZIN Z NASZEJ PARAFII i MIASTA LIPNA. Tylko dzięki wspólnemu działaniu możliwe stało się wsparcie rzeczowe osób z najuboższych rodzin. Dziękujemy za piękny dar serca. ORGANIZATORZY

Czytaj więcej

Brawo!
Brawo!

Brawo dla naszych najmłodszych recytatorów! Jula Kałmuk oraz Maja Górczyńska, uczennice z klasy IIc reprezentowały "Trójkę" w pilskim konkursie pt. „Wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i innych poetów w inscenizacji dziecięcej". Uczestników oceniało jury w składzie: Małgorzata Dobrańska i Zuzanna Przeworska. Drugoklasistki przywiozły ze sobą I miejsce - Julia Kałmuk, wyróżnienie- Maja Górczyńska. Gratulujemy!!!

Czytaj więcej

Kim będę?
Kim będę?

Podczas zajęć z doradztwa zawodowego odwiedził nas Pan z sekcji kryminalnej . Przedstawił specyfikę pracy zawodu policjanta. Uczniowie chętnie zadawali pytania i z zainteresowaniem słuchali wypowiedzi gościa.

Czytaj więcej

Kiermasz Mikołajkowy
Kiermasz Mikołajkowy

W dniach 5 i 6 grudnia Rada Rodziców przy współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowała kiermasz świąteczny. Przepiękne, ręcznie robione przez uczniów i rodziców naszej szkoły ozdoby, kartki, stroiki, choinki można było nabyć w zamian za symboliczne datki na zakup sprzętu nagłośnieniowego.

Czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 67