Baza szkoły

Budynek szkolny został oddany do użytku w 1960 roku. Ogólna powierzchnia budynku wynosi 3400 m2.

Otoczony jest on czterema boiskami o łącznej powierzchni ponad 1 hektara.

Dysponujemy dwoma boiskami o nawierzchni poliuretanowej, boiskiem asfaltowym oraz trawiastym. W  miesiącu wrześniu 2010 roku oddana została do użytku trzy torowa bieżnia lekkoatletyczna z prawdziwego zdarzenia oraz urządzenia do nauki skoków lekkoatletycznych.

Zajęcia z wychowania fizycznego realizowane są na dwóch salach gimnastycznych o powierzchni 200m2 oraz 70m2.

Poza obszernym zapleczem socjalnym w postaci szatni uczniowskich, pomieszczeń biurowych, trzech pokoi nauczycielskich, kuchni i stołówki, gabinetu lekarskiego dysponujemy 26 obszernymi i wspaniale wyposażonymi izbami lekcyjnymi z dostępem do środków audiowizualnych i Internetu.

Hol szkoły

Gabinet polonistzczny

Gabinet matematyczny

Gabinet przyrodniczy