Stypendium i nagrody Burmistrza Miasta Lipna

9 listopada br. w Sali Kameralnej Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów i Nagród Burmistrza Miasta Lipna dla uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Lipna, a którzy w roku szkolnym 2020/2021 uzyskali szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

W tym, roku zgodnie z regulaminem, przyznano 9 stypendiów i 6 nagród burmistrza Lipna.smiley Aż 11 z nich przypadło w udziale uczniom naszej szkoły

Lista uczniów, którzy otrzymali Stypendium lub Nagrodę burmistrza Lipna:

• Rafał Boniecki,
  • Kacper Bonkiewicz,
  • Bartosz Borowicz,
  • Kacper Gabrychowicz,
  • Antoni Gajewski,
  • Charles Joseph Gill,
  • Karolina Górzyńska,
  • Lidia Maria Gronczewska,
  • Weronika Anna Gronczewska,
  • Gabriela Impert,
  • Stanisław Korczakowski,
  • Zuzanna Lewandowska,
  • Nikodem Maklakiewicz,
  • Stanisław Szojda,
  • Julian Terebiński.

Obecnym stypendystom, ich bliskim, nauczycielom, wychowawcom i trenerom gratulacje złożyli burmistrz Paweł Banasik oraz zastępca burmistrza Jolanta Zielińska, dziękując jednocześnie za godne reprezentowanie naszego Miasta we wszystkich konkursach i olimpiadach przedmiotowych  i zawodach sportowych.

Stypendium burmistrza przyznane będzie na okres 10 miesięcy w kwocie 100 złotych miesięcznie. Wprowadzona nagroda burmistrza, jest przyznana jednorazowo (w tym roku w kwocie od 300 złotych do 500 złotych).

Uczniowie w szkołach otrzymają nagrody dyrektora za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach, w zawodach sportowych. Do lipnowskich szkół zostały już przekazane nagrody i listy gratulacyjne dla uzdolnionej młodzieży z naszego miasta.

Stypendystom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!