Akcja segregacja

W piątek 21 września przy stawie na bulwarach Poli Negri miejsce miało uroczyste zakończenie 25 jubileuszowej edycji akcji Sprzątanie Świata pod hasłem "AKCJA SEGREGACJA", zorganizowanej przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o. oraz Urząd Miejski w Lipnie. Jak co roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród szkół i przedszkoli naszego miasta.
Podczas finału rozstrzygnięto konkurs na "Największą ilość selektywnie zebranych odpadów". Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe, podziękowania oraz dyplomy. Wśród szkół podstawowych najlepsza była „Trójka”, zebraliśmy 120 kg odpadów.
Na zakończenie akcji odbył się piknik. Dzieci na bulwarach mogły skosztować pysznej grochówki i zdobyć dodatkowe nagrody.