Szanowni Państwo – Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnie.
Informuję, że w wyniku pozytywnego wyniku referendum strajkowego, nasza szkoła może przystąpić od 8 kwietnia br. do strajku.
W czasie trwania strajku, zajęcia dydaktyczne nie będą mogły się odbywać.
Ponieważ istnieje możliwość, że większość nauczycieli będzie strajkować, nie mogę zagwarantować opieki Państwa dzieciom. Dlatego zwracam się z prośbą o wyrozumiałość oraz  zapewnienie we własnym zakresie opieki nad Waszymi dziećmi w okresie strajku.
Informacje dotyczące rozpoczęcia strajku oraz powrotu do pełnego funkcjonowania szkoły zostaną Państwu przekazane na stronie internetowej szkoły i facebooku.

mgr Jacek Góźd