Potyczki wierszowane

W ostatni weekend na zamku golubskim odbył się „Turniej na zamku-potyczki wierszowane”. Jest to już IV edycja tego konkursu, którego celem jest pobudzenie wrażliwości poetyckiej wśród młodych ludzi, szukanie nowych talentów literackich. W konkursie można było zobaczyć dzieci i młodzież szkolną z naszego województwa.Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach. Pierwsza to wiersz o tematyce związanej z Golubiem-Dobrzyniem, a druga to wiersz o tematyce dowolnej. Uczestników podzielono na trzy grupy w zależności od wieku.
 W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Do ścisłego finału zakwalifikowała się  Aleksandra Durniat z klasy VI a, która na Gali Finałowej dn. 7 XII zaprezentowała swój wiersz pt. „ XXI wiek”. Ola  zajęła  III miejsce w swojej kategorii wiekowej.
 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  J))