„Posiłek w szkole i w domu” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lipnie otrzymała dofinansowanie

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty opublikował na swojej stronie listę szkół, które otrzymały dofinansowanie w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Celem programu jest m.in. zapewnienie wsparcia finansowego organom prowadzącym publiczne szkoły podstawowe w organizacji stołówek oraz miejsc spożywania posiłków w szkołach. Jedną ze szkół, które otrzymały dofinansowanie jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie. Przyznana kwota – 61 752,00 zł – zostanie przeznaczona na remont i doposażenie szkolnej stołówki.