Liga Zadaniowa

W Szkole Podstawowej w Skępem odbyła się XXXIII edycja konkursu matematycznego „Liga Zadaniowa”. Konkurs pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z Toruńskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Matematycznego w tym roku szkolnym składał się wyjątkowo z dwóch etapów (trzeci odwołany ze względu na pandemię). Uczniowie naszej szkoły w soboty: 16. listopada 2019r. i 18. stycznia 2020r. zmagali się z zadaniami konkursowymi na poziomie klasy VI i VII.
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lipnie była najliczniej reprezentowana wśród uczestników konkursu. W konkursie wzięło udział 26 uczniów naszej szkoły:
· 18 osób z klas piątych – pisali konkurs na poziomie klas szóstych
· 6 osób z klas szóstych
· 2 osoby z klas siódmych
Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 wyróżnieni w konkursie:
Gabriela Impert 6a I miejsce opiekun Zbigniew Napiórski
Bartosz Borowicz 6c I miejsce opiekun Zbigniew Napiórski
Stanisław Korczakowski 6b III miejsce opiekun Zbigniew Napiórski
Stanisław Szojda 7c III miejsce  opiekun Agnieszka Impert

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w pracę na kółku matematycznym i udział w konkursie, a wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesu.