Mówimy wierszem

19 listopada 2018r. odbyła się VII edycja  Konkursu  Interpretacji Teatralnej dla Najmłodszych  „Mówimy wierszem. Konkurs skierowany był do uczniów klas 0 – III ze szkół i przedszkoli powiatu lipnowskiego. Organizatorkami konkursu były: Wioletta Ługowska, Dorota Wojtal.
W jury zasiedli:
Pani Wanda Mróz - wspaniały pedagog, opiekun zespołów teatralnych "Bene Nati" oraz "Pagethos".
Pani Ewelina Mytlewska - aktorka Teatru Lalek „Zaczarowany Świat” w Toruniu, animator kultury
w Gminnym Ośrodku Kultury w Obrowie.
Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
I Kategoria (klasy 0 - I)
I miejsce – Mateusz Kamiński
II miejsce – Wiktoria Staniszewska
III miejsce – Zuzanna Lewandowska
Wyróżnienia: Julia Dykowska, Zofia Lewandowska, Lena Trzcińska.
II kategoria (klasy II - III)
I miejsce – Julia Kałmuk
II miejsce – Wojciech Grzywiński
III miejsce – Maja Górczyńska
Wyróżnienia: Zuzanna Pipczyńska, Rafał Rybacki, Aleksandra Sobocińska, Oliwia Szlągiewicz.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za okazane wsparcie: Panu Burmistrzowi Pawłowi Banasikowi, Staroście Lipnowskiemu Panu Krzysztofowi Baranowskiemu, Spółce Drzewiarz – Bis, Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych w Lipnie, Sztan –Rol Panu Krzysztofowi Sztankowskiemu, Spółce Lewiatan Panu Marcinowi Grabałowskiemu i Panu Piotrowi Kycia.