Rozpoczęcie roku 2019 2020.

Rozpoczęcie roku 2019  2020.

2 września o godzinie 9:00 rozpocznie się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. We wtorek o godzinie 8:00 uczniowie klas II-VIII udadzą się na mszę do kościoła bł. Michała Kozala.
Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego życzymy wszystkim Nauczycielom i  Pracownikom satysfakcji z wykonywanej pracy; inspiracji do wprowadzania nowych rozwiązań, dobrej atmosfery pracy i wspaniałych uczniów.
Uczniom życzymy, by nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów. Byście umieli rozwijać swoje zainteresowania artystyczne i sportowe, Niech Wasze osiągnięcia godnie i chlubnie promują Trójkę.
Rodzicom życzymy, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i  radości z  osiągnięć dzieci. Niech nasza szkoła będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzymy dobrej i owocnej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.