Mówimy wierszem

22 listopada 2019r. odbyła się VIII edycja  Konkursu  Interpretacji Teatralnej dla Najmłodszych  „Mówimy wierszem. Konkurs skierowany był do uczniów klas 0 – III ze szkół podstawowych i przedszkoli powiatu lipnowskiego. Organizatorkami konkursu były: Wioletta Ługowska i Dorota Wojtal. W jury zasiadły: Pani Wanda Mróz i Pani Agnieszka Zakrzewska.
Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
I Kategoria :
I miejsce – Julia Dykowska
II miejsce – Jakub Cymerman
III miejsce – Wiktoria Staniszewska
Wyróżnienia: Aleksandra Grubecka, Alicja Paśniewska, Julia Gołębiewska
II kategoria:
I miejsce – Wojciech Grzywiński
II miejsce – Maja Kamińska
III miejsce – Maksymilian Kiełkowski
Wyróżnienia: Maja Górczyńska, Anna Kwiatkowska, Maja Łukaszewska, Wiktoria Rykowska.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za okazane wsparcie: Panu Burmistrzowi Pawłowi Banasikowi, Spółce Drzewiarz – Bis, Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych w Lipnie, Pani Joannie Sztankowskiej – sklep Ata Skępe,  Spółce Lewiatan Panu Marcinowi Grabałowskiemu, Telewizji Kablowej w Lipnie.