Dar prosto z serca.

W dniu 20 stycznia mieliśmy możliwość przeżycia wyjątkowych chwil związanych z charytatywnym spektaklem „Bożonarodzeniowa Dobranocka” przygotowanym i zaprezentowanym przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. W trakcie spektaklu, którego głównym pomysłodawcą była panie Katarzyna Palczak, Aleksandra Narczewska i Marzena Rygielska prowadzono kwestę na rzecz ciężko chorych dzieci z Hospicjum „Nadzieja” w Toruniu. Dzięki hojności i ofiarności licznie zgromadzonej publiczności złożonej z młodzieży, rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły przekazano kwotę 1870 złotych na ten szczytny cel. To doniosłe wydarzenie było zapowiedzią dalszej współpracy z toruńskim hospicjum. Dziękujemy i gratulujemy pomysłu.