... zagraliśmy dla Dominika.

W szczytnym celu nauczyciele wraz z uczniami naszej szkoły jeszcze raz w dniu 11 lutego zaprezentowali „Bożonarodzeniową Dobranockę”. Tym razem wsparliśmy ciężko chorego Dominika, który dzięki temu będzie mógł pojechać na turnus rehabilitacyjny. Licznie zgromadzeni widzowie przeżyli wiele wzruszających chwil związanych z samym przedstawieniem oraz z osobą wspaniałego dziecka, jakim jest Dominik. Wszystkim, którzy swą obecnością na przedstawieniu wsparli naszą inicjatywę w imieniu własnym a także rodziców chłopca serdecznie dziękujemy. Czeka go jeszcze długi okres leczenia i rehabilitacji, co pociąga za sobą znaczne nakłady finansowe. Dalszego wsparcia finansowego można udzielać za pośrednictwem naszej szkoły. Chętnie skontaktujemy potencjalnych darczyńców z mamą Dominika.