Prima Aprilis.

Pierwszy dzień kwietnia aktywnie spędziliśmy na wodnych zabawach. Zorganizowany na miejskim basenie przez MOSiR w Lipnie Prima Aprilis z udziałem uczniów szkół podstawowych dostarczył wiele uśmiechu a zarazem rywalizacji „pół żartem, pół serio”. Konkurencje sportowe były z żartem a rywalizacja o puchary i medale jak najbardziej serio. W szranki stanęła 24 osobowa reprezentacja naszej szkoły, złożona z dziewcząt i chłopców klas IV-VI. Po zaciętej walce i zdobyciu 95 punktów zajęliśmy II miejsce po SP 5 w Lipnie (również 95 pkt) a miejsce III zajęła SP 2 z rezultatem 50 punktów. Poza wspaniałą zabawą powiększyła się kolekcja szkolnych trofeów a wszyscy zawodnicy uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami.