Dnia 12 maja 2011r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Lipnie odbył się szkolny konkurs ortograficzny dla klas III zorganizowany przez panią Ewę Urbanek. Celem konkursu było wyłonienie uczniów piszących bezbłędnie, jak również zachęcenie do udziału w konkursach szkolnych. Spośród wyłonionych dziewięcioro uczniów na etapie klasowym najlepszymi okazali się: Sandra Kowalska – kl. IIIa, Karolina Górzyńska – kl. IIIa i Bruno Ofmański – kl. IIIb. Uczniowie ci reprezentowali naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym, który odbył się 20 maja w Szkole Podstawowej nr 5 w Lipnie. Najlepszym „ORTOGRAFKIEM” z pośród lipnowskich trzecioklasistów okazał się nasz uczeń, Bruno Ofmański, który zajął I miejsce. Gratulujemy.