Zachowali

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz udowodnili, że potrafią „Zachować trzeźwy umysł”. W piątek 7 października otrzymali nagrody za udział w ubiegłorocznej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Uroczystość odbyła się w kinie „Nawojka” gdzie laureaci konkursu z rąk Burmistrza Miasta Janusza Dobrosia i przewodniczącej MKRPA Aleksandry Furmańskiej odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wśród uczniów nagrodzonych znalazły się: Marta Lewandowska kl IIa, Aleksandra Sikorska kl Va, Katarzyna Siemiątkowska kl Via, Paulina Raubic kl VIb. Za zaangażowanie i udział szkoły w kampanii na ręce pani pedagog przekazano odtwarzacz DVD. Spotkaniu towarzyszyły występy artystyczne uczniów lipnowskich szkół. Naszą szkołę reprezentował zespół taneczny oraz uczniowie klasy VIb Agata Cegielska i Klaudia Kopczyńska. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.