Sukces uczniów z IIIb.

III b - klasa pani Katarzyny Palczak- idzie jak burza w swoich zewnętrznych sukcesach. Podsumujemy podboje uczniów ostatnich dwóch tygodni . Michał Kamiński zajął III miejsce w Diecezjalnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej w Kowalewie Pomorskim, II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym " Śpiewamy przeboje naszych rodziców" w Warszawie, II miejsce w XI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Religijnej " Sakrosong" w Wąbrzeźnie. Klaudia Kłutkowska i Maja Kopczyńska wzięły udział w XII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy o Fryderyku Chopinie w Szafarni, skąd Klaudia przywiozła III miejsce. Kacper Jędrzejewski jest laureatem I miejsca Gminnego Konkursu Plastycznego " Moja biblioteka". Jesteśmy ogromnie dumni z naszych koleżanek i kolegów. Gratulujemy i życzymy powodzenia.