Zagraliśmy dla dwuletniej Amelki.

Dnia 4 listopada 2011 roku w kinie „Nawojka” odbyły się dwa niecodzienne spektakle pt. „Bajka dla Amelki” w wykonaniu pracowników naszej szkoły. Celem naszym było pozyskanie środków finansowych na pomoc w leczeniu chorej Amelki, dwuletniej córeczki pani Małgorzaty, absolwentki Szkoły Podstawowej nr 3.
Zebrane środki pochodziły ze sprzedaży biletów oraz cegiełek w formie zdjęcia aktorów z Amelką.
Ze łzami w oczach i ogromnym wzruszeniem ogłaszamy, że dzięki Państwa hojności i dobroduszności uzyskaliśmy łączną kwotę 4591,89 zł, która została przekazana pani Małgorzacie – matce Amelki. Nasza wspólna pomoc wydatnie przyczyni się do zapewnienia lepszego „jutra” Amelki.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane serce, a Amelce życzymy dużo zdrówka.