Pomoc dla spalonej biblioteki w Kobułtach.

Na początku grudnia 2011 roku ogłosiliśmy zbiórkę książek na rzecz Biblioteki w Kobułtach (woj. warmińsko – mazurskie), którą w listopadzie 2011 r. doszczętnie strawił pożar. Miło nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu wielu osób: Dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, dzieci i Rodziców udało nam się zebrać imponującą liczbę 1500 książek. Książki te pod koniec grudnia 2011 zostały dostarczone przez naszego Pana Dyrektora do Biblioteki w Biskupcu, która koordynuje odbudowę spalonego księgozbioru filii w Kobułtach. Organizatorka akcji, Marta Turska – Grochocka pragnie serdecznie podziękować następującym osobom i instytucjom za pomoc i wsparcie: - Panu Dyrektorowi, Jackowi Goździowi, - nauczycielom, pracownikom, Rodzicom i dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 3; - Urzędowi Miasta Lipna oraz pani Sekretarz Alicji Letkiewicz – Sulińskiej; - Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz pani Ewie Charyton; - Liceum Ogólnokształcącemu oraz pani Dorocie Krupczyńskiej; - Przedszkolu Miejskiemu nr 3 oraz paniom Krystynie Smolińskiej i pani Żanecie Zalewskiej; - Szkole Podstawowej nr 5 - anonimowym darczyńcom z Włocławka.