Rozczytana "Trójka".

Rozczytana

Po raz kolejny nasza biblioteka w ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom wzięła udział w XI Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom. Liderem akcji w naszej szkole jest pani Anna Marciniak. Najmłodszym uczniom czytali zaprzyjaźnieni ze szkołą zaproszeni goście: młd. Kpt. Piotr Brzeziński, st. Aspirant Anna Kozłowska oraz dyrektor naszej szkoły mgr Jacek Góźdź. Czytano i bawiono się z książką Małgorzaty Wojciechowskiej ”Przygody misia Gabrysia” oraz wierszami Jacka Cudnego. Jak co roku podczas tych wyjątkowych dni nie zabrakło w bibliotece innych atrakcji i niespodzianek. Odbywały się zabawy, konkursy (wyszukiwanie tytułów książek), wystawy – „Książka z autografem”, „Galeria pod sufitem” oraz promocja młodych talentów literackich.