Dziękujemy za trud, wiedzę, serce, rady i uśmiech.

Tymi słowami zwrócili się w imieniu całej społeczności szkolnej uczniowie klas zerowych do nauczycieli i pracowników szkoły w Dniu Komisji Edukacji Narodowej. Na uroczystym apelu występem artystycznym najmłodszych uczniów naszej szkoły nie zabrakło znamienitych gości w osobie zastępcy burmistrza Miasta Lipna Dariusza Chmielkewskiego, proboszcza parafii bł. Michała Kozala Ks. Henryka Kołodziejczyka, przedstawicieli Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Rady Rodziców. W swych wypowiedziach dziękowali oni nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i wyrzeczenia, jakie niesie za sobą praca pedagoga, życząc jednocześnie wytrwałości i wielu sukcesów w dalszej pracy zawodowej.
Za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej Dyrektor Szkoły pan Jacek Góźdź został uhonorowany nagrodą Burmistrza Miasta Lipna natomiast 33 nauczycieli i pracowników szkoły otrzymało Nagrody Dyrektora Szkoły.