Brąz dla futbolistek.

Niebywały sukces odniosły nasze piłkarki nożne, które w dniu 5 listopada walczyły w finale mistrzostw województwa kujawsko pomorskiego. Po remisie z mistrzem województwa SP 6 Inowrocław 2:2 oraz przegranym meczu z drugim zespołem turnieju SP 12 Bydgoszcz nasze dziewczęta wywalczyły brązowy medal mistrzostw województwa. Jest to najwyższe miejsce w historii szkoły w tej dyscyplinie sportowej. Czwarte miejsce w turnieju przypadło SP 3 Aleksandrów kujawski. Reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez pana Dariusza Onoszko wystąpiła w składzie Katarzyna Lewandowska, Magdalena Nierychlewska, Natalia Wiśniewska, Nikola Detmer, Oliwia Strek, Joanna Witkowska, Weronika Goszcz, Klaudia Paśniewska oraz Wiktoria Kowalczyk.