Młodzi Artyści z „Trójki”

Miło nam poinformować wszystkich sympatyków naszej szkoły, że 28 listopada w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku zostali nagrodzeni i wyróżnieni Młodzi Artyści z „Trójki”. Na XVI Ekologiczny Konkurs Malarski pt. „Zwierzyniec. Opowieści o zwierzętach polskich lasów” wpłynęło aż 945 prac z 65 instytucji. Jury, w którego skład weszli artyści plastycy przyznało 12 nagród i 12 wyróżnień oraz zakwalifikowało 36 prac do wystawy pokonkursowej. Sukcesem Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnie jest to, że aż 6 naszych uczniów zostało docenionych przez jury: Szymon Pilewski kl. IIb –nagroda, Gabriela Jędrzejewska kl. IIb – wyróżnienie, Katarzyna Lewandowska, Julita Marcinkowska, Kacper Jędrzejowski, Natalia Hass- prace zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia najlepszych prac, które można podziwiać w SALONIE MŁODYCH, w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej 2/4 we Włocławku, a Młodym Artystom serdecznie gratulujemy!