Otwórz swoje serce, weź udział w spektaklu i pomóż Ewie!!!

Ewa Bylewska ma 17 lat i jest uczennicą klasy drugiej Liceum Profilowanego przy ZST w Lipnie. Choruje na tętnicze nadciśnienie płucne i niewydolność serca. Czeka ją przeszczep płuc. Ogromną szansą na powstrzymanie rozwoju choroby jest kuracja lekiem, który nie jest refundowany dla dzieci. Na tym etapie leczenia koszt leku to 105 000 złotych. Miesięczna dawka tego leku to 15 000 złotych. Chcąc pomóc Ewie, weź udział w spektaklu Pt. „Magiczny Wieczór” w wykonaniu nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnie. Całkowity dochód z przedstawienia przeznaczony będzie na leczenie Ewy. Widowisko odbędzie się 1 lutego 2013 roku o godz. 17.00 i 19.00 w Sali kina „Nawojka” w Lipnie. Bilety w cenie 7 złotych można nabyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 w Lipnie. Otwórzmy swoje serca i pomóżmy Ewie.