Góra grosza.

Kolejny raz nasza szkoła włączyła się do akcji charytatywnej organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, której celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W tym roku zebraliśmy 15,5kg grosików, które łącznie stanowiły kwotę 242,63zł. Zbiórkę organizowali uczniowie: Mikołaj Kycia, Hubert Matysiak, Filip Błaszczyk – kl. VI b i Wiktoria Kowalczyk, Klaudia Paśniewska - kl. VI c pod opieką Anny Marciniak i Elżbiety Rybickiej. Najwięcej monet ofiarowali: Rafał Meler kl. Ic, Nicola Garbacz – kl. I c, Klaudia Pawłowska III c, Mateusz Piotrkiewicz IV a, Ewa Antonowicz V c , Mikołaj Kycia VI b , Weronika Gabryszewska VI b , Filip Błaszczyk VI b . Dużo do puszek wrzuciła klasa I b , II a oraz odziały przedszkolne.