Nagroda specjalna dla Gabrysi.

13 marca odbył się X Jubileuszowy Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży, organizowany przez Teatr „Baj Pomorski” w Toruniu. W kategorii II (klasy II i III szkoły podstawowej) rywalizowała ze sobą grupa 51 uczestników z województwa kujawsko – pomorskiego, między innymi uczennica z naszej szkoły, z klasy II b – Gabriela Jędrzejewska. Jury w składzie: Marzenna Wiśniewska – dr nauk humanistycznych, teatrolog, animator kultury (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), Karina Bonowicz – dziennikarka, pisarka, Jacek Pietruski – aktor Teatru „Baj Pomorski”, Konrad Szczebiot – dziennikarz Polskiego Radia, członek Zarządu Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych, Krzysztof Zaremba – kierownik muzyczny Teatru „Baj Pomorski” przyznało Gabrysi nagrodę specjalną za interpretację wiersza Juliana Tuwima „W aeroplanie”. Wielkie brawa dla Gabrysi, która po raz kolejny odnosi sukces w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy!!!