Jestem, chcę, pomagam.

„Oczyść swój dom i świat z elektrośmieci, daj nadzieję żyjącym bez domu na krańcu świata”-z tym apelem zwracamy się do młodzieży szkolnej, rodziców oraz mieszkańców miasta Lipna o nieodpłatne przekazywanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W dniach od 10 do 16 października każdy, kto posiada zużyty, zepsuty sprzęt elektryczny może go przynieść do naszej szkoły. Za naszym pośrednictwem zebrane przedmioty zostaną przekazane organizacji Caritas Polska. Za okazaną dobroć w imieniu potrzebujących serdecznie dziękujemy. Zbieramy bezpłatnie zużyte: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony stacjonarne i komórkowe, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie akumulatory itd.