Świąteczna Paczka.

Od 9 lat społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w lipnie niesie pomoc osobom potrzebującym w ramach akcji Świąteczna Paczka
Celem akcji jest zebranie żywności, która w okresie przedświątecznym trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców na terenie parafii Bł.Michała Kozala . Ilość zebranej żywności świadczy o bardzo dużym zaangażowaniu całej społeczności w szlachetną akcję, która niesie nie tylko wsparcie materialne, ale także realizuje naturalną potrzebę niesienia dobra. To doskonała lekcja wychowawcza , która pomaga uzmysłowić uczniom ,że „ Im więcej dajemy z siebie innym ,tym więcej zyskujemy, ” że warto pomagać, bo to czyni nas szlachetnymi i lepszymi ludźmi. Uszczęśliwiając inne osoby uszczęśliwiamy także siebie. Pomagając kształtujemy swój charakter, stajemy się lepszymi ludźmi i nabieramy empatii, która powinna dominować wśród uczuć kierowanych do drugiego człowieka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom z otwartym sercem, którzy przyłączyli się do naszej akcji i życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wyrażając nadzieję, że możemy na Was liczyć w przyszłości.
Organizatorami akcji są panie Beata Brzezińska ,Katarzyna Pysiak, Arleta Salamądry