Julka, jesteśmy z Tobą.

W dniu 31 stycznia nauczyciele i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w charytatywnym przedstawieniu pod tytułem "Bajkowy ambaras". Jesteśmy dumni, że po raz piąty mogliśmy zaprezentować spektakl teatralny, z którego dochód przeznaczony został na pomoc chorym dzieciom. Tym razem pomoc przeznaczona została dla ciężko chorej Julki. Nie było by to możliwe gdyby nie zapełniona widownia, na której hojni mieszkańcy naszego miasta nie szczędzili datków w szczytnym celu. Jesteśmy szczęśliwi, że wszyscy wspólnie możemy pomóc Julce. W imieniu Julki i jej  rodziców wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejne przedstawienia, gdyż dzieci potrzebujących wsparcia i pomocy nie brakuje.