Sukces w Teatrze BAJ POMORSKI!

W dniu 12.03.2014 w Toruniu odbył się XI Konkursu Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży. W II kategorii wiekowej naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy IIIb Karolina Zajączkowska oraz Gabriela Jędrzejowska. Jury w składzie: Edyta Łukaszewicz-Lisowska – aktorka Teatru „Baj Pomorski”, Dominika Miękus – aktorka Teatru „Baj Pomorski”, Krzysztof Zaremba – kierownik muzyczny Teatru „Baj Pomorski” w Toruniu, Krzysztof Parda – aktor Teatru „Baj Pomorski” w Toruniu, Ireneusz Maciejewski – reżyser teatralny, aktor, mim i performer po obejrzeniu 45 prezentacji przyznało II miejsce Gabrieli Jędrzejewskiej za interpretację wiersza Doroty Gellner „Brat”. Gratulacje dla naszych dziewczyn, za doskonalenie swojego warsztatu, zdolności interpretatorskich i aktorskich!