Poznali smak aktorstwa.

Grupa P.Teatrzyk prowadzona przez p. Annę Sawicką- Borkowicz 16 maja wzięła udział w 41 Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Amatorskich „Rypińska Wiosna Teatralna”. W skład grupy wchodzą uczniowie z naszej szkoły: Marta Inczewska (1b), Miłosz Sowa (1b), Zuzanna Andrzejewska (2b), Zuzanna Zakrzewska (2b), Oliwier Gut (2b), Przemysław Inczewski (4b) i Sebastian Gut (4b) oraz trzy uczennice z SP2 w Lipnie.
      Grupa po zajęciu 2 miejsca w Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych im. W. Rapackiego w Lipnie zakwalifikowała się do udziału w „Rypińskiej Wiośnie Teatralnej” gdzie wystąpili w scence pt. „W  kurniku” scen. na podst. T. Fiatowskiej . Na festiwalu w Rypinie zajęli pierwsze miejsce i tytuł najlepszego teatru dziecięcego.
     Młodym aktorom życzymy wielu sukcesów na deskach teatrów i nie tylko!!!