WIZYTA PANI MINISTER.

W dniu 2 czerwca br. gościliśmy w murach naszej szkoły p. Minister Edukacji Narodowej Joannę Kluzik Rostkowską.
Pani minister spotkała się z władzami naszego miasta w osobach Burmistrza  Doroty Łańcuckiej i vice-burmistrza Dariusza Chmielewskiego, dyrektorami szkół podstawowych i gimnazjum z terenu miasta Lipna, przedstawicielami Rady Rodziców, członkami samorządu uczniowskiego oraz nauczycielami i pracownikami szkoły.
  W spotkaniu udział wzięli też posłanka na Sejm RP Domicella Kopaczewska, Wice-kurator Oświaty w Bydgoszczy Andrzej Siemianowski oraz  członek zarządu województwa kujawsko-pomorskiego Sławomir Kopyść. W trakcie spotkania wiele uwagi poświęcono tematyce wprowadzania bezpłatnego podręcznika.
Spotkanie uświetnił też krótki pokaz artystyczny w wykonaniu klasy II oraz Michała Kamińskiego.
  Na zakończenie spotkania p. Minister otrzymała podarunki z rąk p. Burmistrz Doroty Łańcuckiej i dyrektora szkoły Jacka Goździa.